אנו מייצגים לקוחות ממדינות שונות בעולם

תושבי מדינת מיין שאינם דוברי אנגלית מוזמנים להיכנס כאן

כאן, במשרד עריכת הדין של ג'ו בורנשטיין, אנו גאים בכך שאנו עוזרים לתושבי מדינת מיין פצועים ונכים מכל רחבי המדינה - בין אם נולדו במדינה או שהגיעו אליה לא מזמן.  עם ששה משרדים הממוקמים בצורה נוחה במיין, מטרתנו העיקרית היא להנגיש צדק לכל.

הרבה לפני שמיין נוסדה בשנת 1820, מהגרים התיישבו במדינתנו היפהפייה.  ההגירה למדינתנו נמשכה גם לאחר מכן כשממקומות חדשים ושונים הגיעו אלינו בני מיין חדשים.  בשנת 1890, סבו וסבתו של ג'ו היגרו למיין מלטביה.  משפחתו של ג'ו עזבה את לטביה כשהיא חדורה תקווה לחיים טובים יותר באמריקה.  משפחתו של ג'ו עשתה דרכה למיין ושם היא נמצאת בחלוף ששה דורות.

כיום, יותר ויותר תרבויות מיוצגות במיין ומספר הולך וגדל של שפות נשמע ברחבי המדינה.  במשך למעלה מארבעים שנה, משרד עורכי הדין ג'ו בורנשטיין ייצג למעלה מ-25,000 תושבי מיין מכל שדרות החברה וממספר רב של ארצות מוצא.  אנשי צוות משרדו של ג'ו, המונה 10 עורכי דין ולמעלה מ-40 אנשי מקצוע בתחום המשפטנות, מתגוררים במיין עם בני משפחותיהם שחיים ועובדים בישובים המקומיים.

אם את/ה או מי מיקיריך סבל או סובל מפציעה בשל הזנחה של אדם או של דבר אחר או נכה, זכותך לקבל צדק ללא קשר למוצא או לרקע שלכם.  משרדנו עומד לרשותך לכל אורך הדרך.  אם אנגלית אינה שפת האם שלך, נסייע לך בהשגת שירותי תרגום ומתורגמנות.  נשמח לענות לשיחתך ולהציע לך ייעוץ חסוי ללא עלות.

משפחתו של ג'ו היגרה לארצות הברית על מנת לשפר את חייהם של הדורות הבאים.
משרד עריכת הדין שֶׁלָנוּ מתבסס על אותה כוונה. אנו עורכי דין ממיין למען אנשי מיין כבר משנת 1974.